Mirë se vini në Bela Real Estate

Vilete 2+1 ne shitje tek Gjiri i Lalezit (BD2) Durres

 • €139,000
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Vilete 2+1 ne shitje tek Gjiri i Lalezit (BD2) Durres

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
 • €139,000

Overview

Property ID: BD2
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 230
 • m2

Description

Tek Gjiri i Lalezit, prane Kompleksit Lura, shitet vilete 2+1, kati, 1 me hipoteke. Siperfaqe e  brendshme 95 m2, 2 dhoma, 1 banjo, kuzhine dhe sallon, hapsire e jashtme 130 m2. Vila eshte e sapo mobiluar me stil modern dhe punime mjaft cilesore dhe e shtruar me parket, pishine individuale, kondicioner.

Shitet          139 000 euro

 • City Durrës
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2021 at 2:10 pm
 • Property ID: BD2
 • Price: €139,000
 • Property Size: 230 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra