Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyra Me Qera Tek Rruga e Durresit (ID BZ225) Tirane

 • €300
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyra Me Qera Tek Rruga e Durresit (ID BZ225) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BZ225
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Jepen me qera 2 ambiente, te pershtatshme per zyra ose biznes tjeter privat, sip. per secilin, 25 M2, me tualet secili ambient, uje dhe drita, totalisht te rregulluara, me fasade xhami me pamje nga rruga. Ambiente me punime teper bashkohore. Mund te perdoret pee zyra avokatie, parukeri, agjensi etj.

Jepet me qera secila 300 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 1:14 pm
 • Property ID: BZ225
 • Price: €300
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT