Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre Me Qera Tek Selvia Prane Shkolles Partizani (ID BZ29) Tirane

 • €286
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre Me Qera Tek Selvia Prane Shkolles Partizani (ID BZ29) Tirane

Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €286

Overview

Property ID: BZ29
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Tek selvia, prane gjimnazit “Partizani”, jepet zyre me qera me siperfaqe 58 m2, kati 1, tualet, pallat i ri. Ambjenti eshte i konceptuar si dubleks dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyre noterie , zyre marketingu,agjensi shebimesh ,zyre avokatie ,agjensi udhetimesh ,qender estetike ,berber,  wester union etj

Jepet me qera 286 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Pazari i Ri, Qender, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BZ29
 • Price: €286
 • Property Size: 58 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra