Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera tek 21 Dhjetori (ID BZ216) Tirane

 • €380
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera tek 21 Dhjetori (ID BZ216) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €380

Overview

Property ID: BZ216
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, prane bar Oslo jepet me qera ambient i pershtatshem per zyre, ne pallat ekzistues, kati 2. Siperfaqe 60 m2, 1 banjo, ballkon. Ambienti eshte i restaururar, punime cilesore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, i pershtatshem dhe per biznes. Zone shume e favorshme per aktivitetin e biznesit.

Jepet me qera         380 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2021 at 8:23 am
 • Property ID: BZ216
 • Price: €380
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra