Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera tek Don Bosko (ID BZ211) Tirane

 • €400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera tek Don Bosko (ID BZ211) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BZ211
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne nje zone mjaft te mire afer Zogut te Zi jepet me qera ambjent 100m2 , ne katin e pare. Ambjenti eshte i shtruar me parket , me kondicioner , i rikonstruktuar totalisht. Eshte i pershtatshem per zyra , call center , qendra estetike dhe cdo lloj aktivieti tjeter biznesi.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:50 pm
 • Property ID: BZ211
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi