Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre ne shitje Tek Blloku (ID BZ11) Tirane

 • €900,000
Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Zyre ne shitje Tek Blloku (ID BZ11) Tirane

Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900,000

Overview

Property ID: BZ11
 • Zyra
 • Property Type
 • 300
 • m2

Description

Ne Bllok shitet ambjent i pershtatshem per zyre me siperfaqe 300 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, lartesi 3,25 m, me hipoteke, e mobiluar, aktualisht e dhene me qera 2.250 Euro/muaj (neto). Zyra organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE(e ndare ne zyre te vogla), tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Zyra ka 20 vite qe jepet me qera per fondacione te hyaja me emer ne Shqiperi. Mundesi teper e mire investimi.

Shitet   900 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 10, 2021 at 9:38 am
 • Property ID: BZ11
 • Price: €900,000
 • Property Size: 300 m2
 • Rooms: 4
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra