Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan ne Qender (ID BD21219)

 • €630
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured For Rent Featured

Jepet me Qera Dyqan ne Qender (ID BD21219)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €630

Overview

Property ID: BD21219
 • Stores
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 22
 • m2

Description

Ne Qender, prane Taivanit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 22 m2, ne pallat egzistues, kati 1, me fasade xhami, buze rruge kryesore, me parket. Dyqani eshte organizuar nga nje ambient dhe tualeti. Ambienti eshte i pershtatshem per, noteri, zyre avokati, agjensi, argjendari etj

 

Jepet me qera 630 eruo/muaj

 • City TiranĂ«
 • State Albania
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Garda, Libri Universitar, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Selvia, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi, Zona Industriale
 • Country Albania

Details

Updated on May 10, 2022 at 2:31 pm
 • Property ID: BD21219
 • Price: €630
 • Property Size: 22 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Stores
 • Property Status: For Rent
 • Floor Nr: 1

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
€
€
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra