Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender (ID B23126) Tirane

 • €800
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender (ID B23126) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B23126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 155
 • m2

Description

Ne Qender te Tiranes, tek Mulliri i Vjeter, prane Eden Park, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 155 m2, kati i 3, pallat  egzistues, i mobiliar. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhoma te tjera gjumi, koridori lidhes, tualeti dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne ne qender te Tiranes dhe ka te gjitha fasilitetet prane.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 800 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2022 at 2:02 pm
 • Property ID: B23126
 • Price: €800
 • Property Size: 155 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT