Mirë se vini në Bela Real Estate

Afer Qendres Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra (ID BZ226) Tirane

 • €700
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Afer Qendres Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra (ID BZ226) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BZ226
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Afer Qendres  jepet me qera ambjent shume i pershtatshem  per  zyra me siperfaqe 90m2 plus nje vend parkimi ne garazh ,  kati 5 , pallat i ri , me ashensor , i pamobiluar , me kondicioner,  me parket  ,me dy tualete dhe nje ballkon . Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe me strategjike  te Tiranes.

Jepet me qera 700 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: BZ226
 • Price: €700
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra