Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BD2174) Tirane

 • €800
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BD2174) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2174
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne nje zone mjaft te mire jepet me qera ambjent 100 m2 , ne katin 0. Ambjenti eshte me fasad xhami totalisht, bosh. Eshte i pershtatshem per zyra , call center , qendra estetike dhe cdo lloj aktivieti tjeter biznesi.

Jepet me qera 800 euro

 • City TiranĂ«
 • Area Laprake, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 2, 2021 at 1:56 pm
 • Property ID: BD2174
 • Price: €800
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra