Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi ne Kombinat (ID BD21168) Tirane

 • €1,600
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambient Biznesi ne Kombinat (ID BD21168) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,600

Overview

Property ID: BD21168
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Ne Kombinat, prane rruges Llazi Miho, ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan (ambient komercial), me siperfaqe 145 m2, kati 0, ndertese e re, me fasade xhami, 2 tualete, i rikonstruktuar, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. I pershtatshem per aktivitet biznesi si banka, call center, farmaci, laborator, qender estetike ose zyra.

Jepet me qera  1600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 1, 2022 at 4:20 pm
 • Property ID: BD21168
 • Price: €1,600
 • Property Size: 145 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT