Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Zyre Me Qera ne Don Bosko ( ID BZ231) Tirane

 • €500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambient Zyre Me Qera ne Don Bosko ( ID BZ231) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ231
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Description

Afer Don Bosko, prane market Viva  jepet ambient zyre me qera me siperfaqe 117 m2   , pallat i ri , kati 2 ,bosh i pamobiluar, fasade , 1 tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe call cnter. Ndodhet ne nje zone te mire dhe eshte mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2021 at 4:13 pm
 • Property ID: BZ231
 • Price: €500
 • Property Size: 117 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra