Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Zyre Me Qera tek Kristal Center ( ID BZ233) Tirane

 • €500
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambient Zyre Me Qera tek Kristal Center ( ID BZ233) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ233
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Tek  Cristal Center, jepet ambient biznesi me qera me siperfaqe 140 m2, kati i pare i nje vile, bosh, me fasade xhami, 1 tualet.  Ambienti eshte i pershtatshem per parukeri, agjensi udhetimet, agjensi imobiliare, mobileeri, call center, zyre, klinike dentare, buktik etj. Ndodhet ne nje zone te mire dhe eshte mundesi shume e mire investimi.

Jepet me qera 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Astiri Unaza e Re, Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2021 at 12:28 pm
 • Property ID: BZ233
 • Price: €500
 • Property Size: 140 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra