Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambjent Biznesi me qera ne Shesh Wilson (ID BD2032) Tirane

 • €1,700
Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambjent Biznesi me qera ne Shesh Wilson (ID BD2032) Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BD2032
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 75
 • m2

Description

Ne Shesh Wilson jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe totate bashke me vitrinen 75m2 ,kati 0 , 2 tualete , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi , ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes dhe ne nje zone mjaft te populluar.

Jepet me qera 1700 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:55 pm
 • Property ID: BD2032
 • Price: €1,700
 • Property Size: 75 m2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi