Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambjent Kopesht per femije me qera ne rrugen 5 Maji (ID 2150 ) Tirane

 • €1,100
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambjent Kopesht per femije me qera ne rrugen 5 Maji (ID 2150 ) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,100

Overview

Property ID: BD2150
 • Dyqane
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Description

Ne rrugen 5 maji jepet me qera ambjent per kopesht femijesh me siperfaqe 300 m2 , kati 2 , ne pallat te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per kopesht per femije pasi eshte thuajse i  mobiluar me te gjitha pajisjet qe duhen. Eshte i organizuar 6 dhoma te ndara , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jepet me qera 110o euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 3, 2021 at 9:25 am
 • Property ID: BD2150
 • Price: €1,100
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi