Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne Bllok (ID B21027) Tirane

 • €450
Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne Bllok (ID B21027) Tirane

Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21027
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Bllok, prane sheshit Willson, jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe 70 m2,1 dhome ,1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i sapomobiluar ne menyre luksoze, parket, kondicioner, ashensor.

Jepet me qera       450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 9:10 am
 • Property ID: B21027
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra