Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne Yzberisht (ID B21012) Tirane

 • €160
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne Yzberisht (ID B21012) Tirane

Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160

Overview

Property ID: B22016
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Yzberisht, rruga 3 Deshmoret, jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 8 (i fundit) .Siperfaqe 90 m2, 1 dhome, 2 ballkone, 1 banjo. Apartamenti eshte i pamobiluar, ne restaurim e siper, ashensor me cip, pallat cilesor pa demtime nga termeti, i pershtatshem dhe per zyra.

Jepet me qera 160 euro/20 000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Kashar, Kodra e Diellit, Kombinat, Misto Mame, Rezidenca Kodra e Diellit, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2021 at 2:30 pm
 • Property ID: B22016
 • Price: €160
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra