Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera prane ETC rruga e elbasanit (ID B21029)

 • €400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera prane ETC rruga e elbasanit (ID B21029)

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21029
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 155
 • m2

Description

Prane ETC tek Rruga e Elbasanit ne pallat te ri jepet me qera Apartament 1+1 , kati i 5 i banimit siperfaqe 91 m2 plus verande 64 m2 , e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , kondicioner , ashensor. Apartamenti ndodhet prane qendres se Tiranes, shume prane Bllokut,  dhe liqenit , me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete . Prane objetit ku ndodhet apartamenti kalojne 3 linja te sherbimit urban . Parking poshte pallatit ose personal me pagese ekstra .

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 9:16 am
 • Property ID: B21029
 • Price: €400
 • Property Size: 155 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra