Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera te Kopeshti Botanik (ID B21038) Tirane

 • €250
Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Për Qera

Apartament 1+1 me qera te Kopeshti Botanik (ID B21038) Tirane

Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21038
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Prane Kopeshtit Botanik, ne rrugen Pinari, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3. Siperfaqe 65 m2, 1 dhoma, 1 banjo. Apartamenti eshte bosh me kundrabufe, parket, punime cilesore i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera               250 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2021 at 10:18 am
 • Property ID: B21038
 • Price: €250
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra