Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Kafe Roma (ID B21010) Tirane

 • €325
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Kafe Roma (ID B21010) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €325

Overview

Property ID: B21010
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek pallatet Agimi  , prane Kafe Romes jepet apartament 1+1 me qera  ne pallat te ri ,me siperfaqe 70m2 , ke katin e 4,super i mobiluar. Apartamenti ka oganizim te mire dhe hapsire te bollshme. Sallon ndenjeje , kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 banjo, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tianes.

Jepet me qera 325 euro/400 000 Leke

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Petronini, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 13, 2021 at 11:52 am
 • Property ID: B21010
 • Price: €325
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi