Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera Tek Mine Peza (ID B2113) Tirane

 • €380
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera Tek Mine Peza (ID B2113) Tirane

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €380

Overview

Property ID: B2113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Prokurorise,ne rrugen Mine Peza  jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat ekzistues, kati 4 (jo i fundit).Siperfaqe e brendshme 60 m2,1 dhome gjumi,1 banjo,i sapo mobiluar me arredim bashkohor,kondicioner dhe parket.Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Jepet me qera    380 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 20, 2021 at 8:29 am
 • Property ID: B2113
 • Price: €380
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra