Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera Tek Myslym Shyri (ID B2105) Tirane

 • €400
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera Tek Myslym Shyri (ID B2105) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2105
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet apartament 1+1 me qera,ne pallat te ri,kati 3. Siperfaqe e brendshme 65 m2, 1 dhome gjumi,1 banjo. Apartamenti eshte  i rikonstruktuar, i mobiluar menyre bashkohore, me parket, kondicioner dhe ashensor. Zone e preferuar per banim e rrethuar nga te gjithe sektoret e sherbimeve. Eshte i lire me daten 1 mars

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Garda, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 23, 2021 at 2:54 pm
 • Property ID: B2105
 • Price: €400
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra