Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri (ID B2107) Tirane

 • €350
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri (ID B2107) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B2107
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Tek  Myslym Shyri , prane Ish Ekspozites jepet me qera apartament 1+1 , ne pallat te ri, ne katin e 4,  . Me siperfaqe te brendshme 73 m2 , sallon i madh ndjenjeje , 1 dhome gjumi , 1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , ka ambjent te bollshem dhe cdo dhome ka kondicioner, ashensor.

Jepet me qera 350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Sheshi Willson, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 10:41 am
 • Property ID: B2107
 • Price: €350
 • Property Size: 73 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra