Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Rruga Bardhyl (ID B21115) Tirane

 • €250
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Rruga Bardhyl (ID B21115) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21115
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne rrugen Bardhyl , jepet me qera apartament 1+1  me siperfaqe 55m2 , kati 3 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , sallon ndenjeje , tualet , ballkon. Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Rruga Bardhyl
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 10, 2021 at 2:55 pm
 • Property ID: B21115
 • Price: €250
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi