Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera ne Bllok (ID B22062) Tirane

 • €420
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera ne Bllok (ID B22062) Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B22062
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 79
 • m2

Description

Ne Bllok,prane Bulevardit Gjergj Fishta , jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 79m2 , kati 4, ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne  dhoma gjumi , sallon ndenjeje , kuzhine, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me orendi te reja ,ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera 420 euro te muaj.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Gjergj Fishta, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: B22062
 • Price: €420
 • Property Size: 79 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra