Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko (ID B22011) Tirane

 • €340
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko (ID B22011) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: B22011
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2

Description

Ne zonen e Don Boskos perballe Vizion + jepet me qera apartament 2+1+2 banjo ne pallat te ri, kati 5. Me siperfaqe te brendshme 110 m2. Sallon ndenjeje , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Pallati eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe ku ofrohen te gjitha sherbimet.

Jepet me qera 34o euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 6, 2021 at 1:44 pm
 • Property ID: B22011
 • Price: €340
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi