Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Qender (ID B22037) Tirane

 • €320
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Qender (ID B22037) Tirane

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: B22037
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne rrugen e Barrikadave , prane Gjimnazit Partizani jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, kati pare banim, ne pallat te ri, Apartamenti Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon te madh ndenjeje , tualet , ballkon. Aparamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

LIROHET NE FUND TE MUAJIT QERSHOR

VETEM FAMILJE

Jepet me qera 320 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Kompleksi Usluga, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Medreseja, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Tirane e Re, UET, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 9:46 am
 • Property ID: B22037
 • Price: €320
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi