Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Qender (ID B22044) Tirane

 • €400
Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Qender (ID B22044) Tirane

Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22044
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne qender,rruga Sulejman Pasha jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 8. Siperfaqe 80 m2, 2 dhoma, 1 banjo, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, eletroshtepiake te reja, kondicioner, vendparkim i garantuar.

Jepet me qera    400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Hoxha Tahsim, Ish-Ekspozita, Kompleksi Usluga, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 3, 2021 at 8:28 am
 • Property ID: B22044
 • Price: €400
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra