Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Yzberisht (ID B22016) Tirane

 • €260
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria,
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Yzberisht (ID B22016) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria,
 • €260

Overview

Property ID: B22016
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96.87

Description

Ne Yzberisht,prane KMY jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 6. Siperfaqe 96.87 m2, 2 dhoma, 2 ballkone ,1 tualet, garderobe. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, kuzhine gatimi, sobe dhe lavastovilje , shtruar e gjitha me laminat, dollap, 2 krevate dhome gjumi femijesh, garderobe, banjo me dollape, bolier, kabine dushi. Pallat cilesor, pa demtime nga termeti, ashensor

Jepet me qera 260 euro/32 000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Kodra e Diellit, Kombinat, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2021 at 1:22 pm
 • Property ID: B22016
 • Price: €260
 • Property Size: 96.87
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra