Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera Rruga Ferit Xhajko prane Uzines Dinamo (ID B2203) Tirane

 • €290
Featured Për Qera
Tregu Dinamo, Rruga Isuf Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Qera

Apartament 2+1 me qera Rruga Ferit Xhajko prane Uzines Dinamo (ID B2203) Tirane

Tregu Dinamo, Rruga Isuf Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €290

Overview

Property ID: B2203
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 75
 • m2

Description

Prane Uzines Dinamo ne rrugen Ferit Xhajko jepet apartament 2+1 me qera ne pallat te ri,  kati 3, 2 banjo, siparfaqja 75 m2. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore, me kondicioner dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme prane unazes se vogel te Tiranes  ne nje zone.

Cmimi 290 euro/ 35 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Frigoriferi, Harry Fultz, Kinostudio, Medreseja, Pazari i Ri, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B2203
 • Price: €290
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra