Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori ( ID B2212) Tirane

 • €300
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera

Apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori ( ID B2212) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €300

Overview

Property ID: B2212
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Prane Hotel Mondial jepet me qera apartament 2+1 ne pallat ekzistues kati i 1, siperfaqe 80 m2,  i kompletuar me te gjitha, guzhina me vete , zone qe ofron te gjitha sherbimet , me kopshte dhe cerdhe afer .

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B2212
 • Price: €300
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra