Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera Tek Fabrika e Miellit (ID B22015) Tirane

 • €250
Fabrika e Miellit, Rruga Agim Quarri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera Tek Fabrika e Miellit (ID B22015) Tirane

Fabrika e Miellit, Rruga Agim Quarri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B22015
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 95.6

Description

Tek Fabrika e Miellit, jepet apartament 2+1 me qera, ne pallat te ri, kati 6. Siperfaqe 95.6 m2, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 banjo, 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, hidrosanitare te reja, ashensor. Pallati eshte i vitit 2008, cilesor dhe pa demtime nga termeti.

Jepet me qera   250 euro/30 000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 13, 2021 at 9:18 am
 • Property ID: B22015
 • Price: €250
 • Property Size: 95.6
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra