Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Irfan Tomini (ID B22120) Tirane

 • €300
Irfan Tomini, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Irfan Tomini (ID B22120) Tirane

Irfan Tomini, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B22120
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne rrugen Irfan Tomini , jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m2 , kati 4 , ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Parapagese 3 muaj.

Jepet me qera 300 euro te muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, UET
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 7, 2021 at 2:26 pm
 • Property ID: B22120
 • Price: €300
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi