Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera Tek Kompleksi Delijorgji (ID B2205) Tirane

 • €500
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera Tek Kompleksi Delijorgji (ID B2205) Tirane

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B2205)
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Kompleksi Delijorgji, rruga e Kavajes jepet apartament 2+1 me qera, ne pallat te ri, kati 3. Siperfaqe e brendshme 100 m2, 2 dhoma gjumi,1 banjo,i mobiluar ne menyre bashkohore,me kondicioner dhe ballkon. Pallati eshte me ashensor dhe gjendet ne nje nder zonat me te pelqyera te Tiranes.

Jepet me qera   500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 19, 2021 at 3:32 pm
 • Property ID: B2205)
 • Price: €500
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra