Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit (ID B2204) Tirane

 • €450
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit (ID B2204) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €450

Overview

Property ID: B2204
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87
 • m2

Description

Ne zonen e Komunes se Parisit jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri ,kati 2 me siperfaqe 87 m2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo,  i mobiluar ne menyre luksoze ,me kondicioner. Pallati eshte i pajisur me ashensor . Uji eshte i pishem dhe nga rubineti pasi eshte uji i Selites .Apartameti eshte ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi  450 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2021 at 10:52 am
 • Property ID: B2204
 • Price: €450
 • Property Size: 87 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra