Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i thate (ID B22043) Tirane

 • €450
Rruga e Ullishtes, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i thate (ID B22043) Tirane

Rruga e Ullishtes, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22043
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104
 • m2

Description

Tek Liqeni i thate,ne rrugen e Ullishtes,jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3. Siperfaqe 104 m2, 2 dhoma, 2 banjo, 2 ballkone, 2 vendparkime, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore,elektroshtepiake te reja, orientimi eshte lindje, jug , dhe perendim qe mundeson diell/drite natyrale gjate gjithe dites. Me pamje nga te dy liqenet, dhe parku.

jepet me qera     450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2021 at 9:02 am
 • Property ID: B22043
 • Price: €450
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra