Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B220595) Tirane

 • €450
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B220595) Tirane

Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1045, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220595
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Peti, jepet me qera apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 85 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, imobiluar ne menyre bashkekohore, G,T,

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje    Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 20, 2023 at 3:57 pm
 • Property ID: B220595
 • Price: €450
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT