Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B22067) Tirane

 • €500
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B22067) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B22067
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate jepet me qera apartament me siperfaqe 110m2 , kati 5 , ne pallat te ri . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndejeje , guzhine me vete , 2 tualete , dhe 2 ballkone . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe arredimi eshte bere me arkitekt  , me tavane te varura , punime gipsi , sistem kapot , kondicioner ne cdo dhome.Apartamenti ka orientim te mire plot diell , dhe ofron pamje te mrekullueshme nga liqeni.

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 1:02 pm
 • Property ID: B22067
 • Price: €500
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi