Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2 Tualete Me Qera Ne Bllok (ID B22090) Tirane

 • €600
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2 Tualete Me Qera Ne Bllok (ID B22090) Tirane

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22090
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Ne zemer te Bllokut jepet me qera apartament 2+1+2tualete me siperfaqe 100 m2, kati 5 i banimit, pallat i ri, ashensor, 1 tualet me ajrosje natyrale(dritare), ballkon, i mobiluar ne menyre basdhkekohre, kondicioner, sistem kapot, termo dhe hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2021 at 9:44 am
 • Property ID: B22090
 • Price: €600
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda