Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Me Qera Ne Bllok (ID B2320) Tirane

 • €1,200
Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Me Qera Ne Bllok (ID B2320) Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: B2320
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125
 • m2

Description

Ne Bllok afer rruges Abdyl Frasheri jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 125m2 , kati 9 , ne pallat te ri ,me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , sallon  , kuzhine ,dhome ndjenje ,2 tualete . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me parket dhe me cdo elektroshtepiake te nevojshme. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te lakmuara te Tiranes.

Jepet me qera 1200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2021 at 9:59 am
 • Property ID: B2320
 • Price: €1,200
 • Property Size: 125 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra