Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Me Qera Ne Bllok (ID B23111) Tirane

 • €550
Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Me Qera Ne Bllok (ID B23111) Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B23111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Bllok, Te Rruga Abdyl Frasheri jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 120m2 , kati 2 , ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon te  dhe dhome ndjenje , tualet . Apartamenti eshte i pamobiluar, me parket dhe totalisht i sapo rikonstruktuar. Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe zyra.

Jepet me qera 550 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 9:25 am
 • Property ID: B23111
 • Price: €550
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT