Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Me Qera Ne Qender Te Tiranes (ID B2315) Tirane

 • €1,100
Qendra Ndërkombëtare e Kulturës, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Me Qera Ne Qender Te Tiranes (ID B2315) Tirane

Qendra Ndërkombëtare e Kulturës, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,100

Overview

Property ID: B2315
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 160
 • m2

Description

Ne qender te Tiranes, prane me Kullat Binjake jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 160 m2 , kati 5, ne pallat ne ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje , 3 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,  kondicioner ne cdo dhome , ashensor, etj .

Jepet me qera 1100 euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 9:35 am
 • Property ID: B2315
 • Price: €1,100
 • Property Size: 160 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra