Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme (B2301) Tirane

 • €500
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme (B2301) Tirane

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €500

Overview

Property ID: B2301
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme jepet me qera apartament 3+1, ne pallat te ri , kati 3, me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo,  sallon ndenje,  2 ballkone,  i mobiluar ne menyre bashkohore, me 2 korridore dhe kondicioner. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit, me ashensor dhe gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Jepet me qera 500 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 17, 2021 at 2:32 pm
 • Property ID: B2301
 • Price: €500
 • Property Size: 160 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra