Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera tek Blloku (ID B2303) Tirane

 • €600
Rruga Sami Frashëri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 me qera tek Blloku (ID B2303) Tirane

Rruga Sami Frashëri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B2303
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Tek blloku, rruga Sami Frasheri, jepet apartament 3+1 me qera, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe e brendshme 145 m2, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 3 ballkone 4 kondicionere . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Pallati eshte me 2 ashensor me kamera sigurie. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te shtrenjta  dhe me te kerkuara te Tiranes.

Jepet me qera    600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 24, 2021 at 4:16 pm
 • Property ID: B2303
 • Price: €600
 • Property Size: 145 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra