Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera Tek Myslym Shyri (ID B2304) Tirane

 • €1,500
Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 3+1 me qera Tek Myslym Shyri (ID B2304) Tirane

Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: B2304
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 190
 • 2019
 • Year Built

Description

Tek Myslym Shyri, afer Tajvanit jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 190 m2, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon ndenje, 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre lusksoze, parket, kondicioner, ashensor, sistem kapot dhe chiller ,elektroshtepiake bashkohore. Pallati eshte cilesor ndretim i vitit 2019.

Jepet me qera    1500 euro

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Myslym Shyri, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 5, 2021 at 1:43 pm
 • Property ID: B2304
 • Price: €1,500
 • Property Size: 190
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra