Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera tek Pallati me Shigjeta (ID B2310) Tirane

 • €500
Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 me qera tek Pallati me Shigjeta (ID B2310) Tirane

Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B2310
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 165
 • m2

Description

Prane pallatit me shigjeta , jepet me qera apatament 3+1 me si 165m2 kati b3 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma dhumi , sallon ndejeje , 2 tualete , 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2021 at 11:29 am
 • Property ID: B2310
 • Price: €500
 • Property Size: 165 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi