Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera tek Pallati me Shigjeta (ID B2311) Tirane

 • €300
Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 3+1 me qera tek Pallati me Shigjeta (ID B2311) Tirane

Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B2311
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Prane pallatit me shigjeta , jepet me qera apatament 3+1 me si 140 m2 kati 2 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma dhumi , sallon ndejeje , 1 tualete , 1 ballkon. Apartamenti jepet bosh me k\bufe , kodicioner , ashensor , per banim , ose per zyra dhe aktivitete te tjera  dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera 300 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Pallati me Shigjeta, Rruga e KavajĂ«s, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 11, 2021 at 8:48 am
 • Property ID: B2311
 • Price: €300
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra