Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 prane Mozaikut te Tiranes (ID B2314) Tirane

 • €600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 prane Mozaikut te Tiranes (ID B2314) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B2314
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 131
 • m2

Description

Prane Mozaikut te Tiranes, jepet me qera apartament 3+1, kati 3 ,ne pallat te ri me ashensor. Siperfaqe 131 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma te medha koridori lidhes, 2 tualete dhe ballkon, me parket,  bosh. Jepet per banim dhe zyra.

Jepet me qera 600 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 1:34 pm
 • Property ID: B2314
 • Price: €600
 • Property Size: 131 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra