Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+2 Tualete me qera (ID B23110) Tirane

 • €350
Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+2 Tualete me qera (ID B23110) Tirane

Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B23110
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2
 • 1998
 • Year Built

Description

Jepet apartament me qera  3+1+2 tualete ne Bulevavardin  Zhane D’ark prane Ministrise se Jashtme . Apartamenti organizohet ne  3  dhoma gjumi te medha dhe 1 guzhine e madhe 2 tualete dhe 1 ballkon  eshte e mobiluar ne menyre moderne  . Pallat i viteve 98 i rikonstruktuar kati i 6 ( PA ashensor )

Jepet me qera 350 euro / muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 9:23 am
 • Property ID: B23110
 • Price: €350
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 1998
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra