Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Luksi 2+1+2 Me Qera Tek Materniteti I Ri (ID B220115) Tirane

 • €550
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Luksi 2+1+2 Me Qera Tek Materniteti I Ri (ID B220115) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220115
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Prane Maternitetit te Ri jepet me qera apartament luksi 2+1+2 me siperfaqe 120 m2, kati i 5-te, pallat i ri(viti 2019), sistem chiller, termo & hidro izolim, 2 ashensore, pallat i mireadministruar, orjentimi veri-lindje, parket, kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete, hidrosanitare Incaso, ballkon i madh, grila, dritare dopio-xham, lartesia 3 m, kubature e rregullt, e mobiluar ne menyre luksoze, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhine, dhoma matrimoniale e cila eshte me tualet, dhoma dytesore e gjumit, tualeti kryesor, koridori lidhes dhe ballkoni.  Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete dhe qe ka mar nje zhvillim shume te madh vitet e fundit, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar nje jetese komode si psh, Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Super Markete, Restorante, Lokale, Spitale, Qendra Shendetsore, Transport Urban dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 550 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 9, 2022 at 12:52 pm
 • Property ID: B220115
 • Price: €550
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda